Sme slovenská rodinná firma, ktorá je úspešne 30 rokov na trhu. Máme 14 prevádzok na Slovensku a spolupracujeme s troma tisíckami realizačných firiem. Vďaka virtuálnym okuliarom ťa dokážeme preniesť priamo do vysnívanej kúpeľne, na terasu alebo iného priestoru. Môžeš sa doslova prechádzať a dotýkať svojich predstáv. Zaži jedinečný pocit z navrhovaného priestoru, bez čakania na skutočnú realizáciu. Ako nato? Stačí urobiť tieto jednoduché kroky:

I. Vyber priestor, ktorý chceš realizovať. Spoločne navrhneme dizajn tvojho priestoru. Máš toho viac? Nevadí, všetko dotiahneme na osobnom stretnutí.

II. Zvoľ štýl, ktorý je tvojmu srdcu najbližší. Zo širokej ponuky hlavných štýlov si vyber ten, ktorý sa najviac približuje tvojím predstavám.

III. Prehliadni si galériu a vyber si nezáväzný dizajn priestoru, ktorí sa ti najviac páči.

IV. Klikni na tlačidlo „Chcem stretnutie“ a dohodni si schôdzku s dizajnérom, ktorý ťa bude v nasledujúci pracovný deň kontaktovať.

V. Na stretnutie si prines skutočné rozmery priestorov a technické informácie. Za 7 minút upravíme dizajn, ktorý si si zvolil, podľa tvojich predstáv. Chceš zmeniť farby, obklady alebo zariaďovacie predmety? Žiaden problém! Nasadíme ti špeciálne okuliare a otvoríš dvere rovno do vytúženej kúpeľne. To všetko stihneme skôr, ako si u nás dopiješ chutnú kávu.

VI. Ak budeš nerozhodný a virtuálna realita ti nebude stačiť, prizveme ťa k nášmu „ostrovu“ so šuplíkmi, v ktorom držíme vzorkovník dlažieb a obkladov. Na svoje si teda príde nielen tvoj zrak, ale aj hmat. Našou výhodou je, že máme množstvo dlažieb a obkladov skladom.