DOHODNÚŤ STRETNUTIE

Ak ste si prezreli celú galériu a hlave vám hmýria nové nápady, pomôžeme vám ich usmerniť. Dodáme vašim predstavám reálnejšie kontúry. Nemusíte sa báť, že vybraný dizajnový smer je úplne záväzný. Hranice medzi jednotlivými štýlmi sa v mnohých prípadoch stierajú a navzájom sa prelínajú. Dôverujte Empirii a spoločnými silami „ušijeme“ kúpeľňu na mieru.
Pripravili sme pre vás 12 vynovených dizajnových štúdií po celom Slovensku, kde dostanete nezabudnuteľný zážitok. Vdýchneme vášmu domovu nový rozmer s virtuálnou realitou.
Nasadíte si špeciálne okuliare a o 7 minút otvoríte dvere do vytúženej kúpeľne. Doposiaľ sme jediní na slovenskom a českom trhu, ktorí využívajú túto technológiu na dizajnovanie kúpeľní. Lákavá je tiež cena za službu, a to len 60 eur. V prípade, že si produkty objednáte cez Empiriu, za grafický návrh ani stretnutie neplatíte.
Nerozhodných prizveme k nášmu „ostrovu“ so šuplíkmi, v ktorom držíme vzorkovník dlažieb a obkladov. Na svoje si teda príde nielen zrak, ale aj hmat. Od konkurencie sa líšime tým, že máme množstvo produktov skladom.
Dôverujte rodinnej firme s 30 ročnou tradíciou. Vyplňte formulár a zoznámte sa s nami osobne.
Sme EMPIRIA – srdce vášho domova.

Pripravili sme pre vás 12 vynovených dizajnových štúdií po celom Slovensku. Príďte a vyskúšajte plánovanie kúpeľne vo virtuálnej realite. Nasadíte si špeciálne okuliare a o 7 minút otvoríte dvere do vysnívanej kúpeľne. Využite bezkonkurenčnú cenu 60 eur za grafický návrh. Pokiaľ si produkty objednáte u nás, dostanete ho grátis.

Dohodnúť stretnutie

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov.